Mëngjes i keq për prizrenasit, ua djegin biçikletat

Prizreni

Mëngjes i keq për prizrenasit, ua djegin biçikletat

Më: 2 gusht 2020 Në ora: 10:55
Foto ilustrim

Mëngjesi i sotëm i ka gjetur të shqetësuar banorët e “Banesës së Kabashit”, te Stacioni i Autobusëve në Prizren.

Biçikletat të cilat i kanë lënë në korridor janë djegur.

Në vendin e ngjarjes ka arritur ekipi i zjarrfikësve dhe njësiti i policisë së Kosovës.

Më poshtë pamjet.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat