​Zemaj viziton Prizrenin

Prizreni

​Zemaj viziton Prizrenin

Më: 19 gusht 2020 Në ora: 16:24
Armend Zemaj

Ministri i Shëndetësisë Armend Zemaj do të vizitojë nesër Komunën e Prizrenit.

Ai do të takohet me autoritetet e pushtetit lokal.

Gjithashtu, pas vizitës në Komunë në ora 13:00, ministri do të vizitojë Qendrën Rajonale të Shëndetësisë Publike në Prizren dhe Qendrën Kryesore të Mjekësisë Familjare.

Vizita do të mbyllet me vizitën në Spitalin e Përgjithshëm të Prizrenit, ku në ora 15:00 do të mbahet edhe konferenca për media, ku do të kumtohen edhe rezultatet ditore për COVID-19.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat