Rreth 3 100 qytetarë votojnë në shkollën “Avdyl Frashëri” në Prizren

Prizreni

Rreth 3 100 qytetarë votojnë në shkollën “Avdyl Frashëri” në Prizren

Më: 14 nëntor 2021 Në ora: 17:19
Foto nga vendi i ngjarjes

Deri në ora 17:00, rreth 3 100 qytetarë kanë shfrytëzuar të drejtën e votës në shkollën fillore “Avdyl Frashëri”, në Prizren, raporton Ekonomia Online.

Gjithsej, kjo qendër e votimit i ka rreth 11 mijë qytetarëve të drejtë vote.

Të drejtën e votës e ka shfrytëzuar edhe qytetari Ilaz Krasniqi.

Ai ka thënë se nga këto zgjedhje pret të bëhet më mirë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat