Ia ngucin këngëtarët, pronari s’i duron klientët, rrahën me thika

Prizreni

Ia ngucin këngëtarët, pronari s’i duron klientët, rrahën me thika

Më: 14 mars 2022 Në ora: 21:01
Foto ilustrim

Dy persona janë arrestuar  nga policia e dy të tjerë janë në arrati për shkak se dyshohen se janë rrahë mes vete në një lokal nate në Landovicë të Prizrenit.

Pronari i këtij lokali F.H, shtetas në Shqipëria është rrahur me personat e tjerë nën arsyetimin se ia kanë ngacmuar punëtoret e lokalit.

Gjatë rrahjes janë përdorë armë të ftohta, thikë e shkop bejsbolli.

Nga goditjet e marra pronari i lokalit e një tjetër janë dërguar në QKUK për trajtim.
 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat