E rëndë: I moshuari bie në një kanal në Prizren

Prizreni

E rëndë: I moshuari bie në një kanal në Prizren

Më: 20 shtator 2022 Në ora: 13:17
I moshuari bie në një kanal në Prizren

Një person i moshuar ka rënë sot aksidentalisht në një kanal të hapur në një rrugë të Prizrenit.

Siç raportohet, rasti ka ndodhur në rrugën “Fehmi Lladrovci”.

Raportohet se Emergjenca ka intervenuar në vendin e ngjarjes.

Akoma nuk dihet nëse i moshuari ka pësuar lëndime serioze dhe cila është gjendja e tij.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat