​Sulmohen fizikisht inspektorët komunalë

Prizreni

​Sulmohen fizikisht inspektorët komunalë

Më: 29 tetor 2022 Në ora: 10:16
Foto ilustrim

Një person pas një mosmarrëveshjeje në lidhje me lëshimin e një procesverbali, ka sulmuar fizikisht inspektorët komunalë.

Rasti ka ndodhur dje në Prizren, ku njësitë relevante kanë dalë në vendin e ngjarjes.

Me vendim të prokurorit, rasti procedohet në procedurë të rregullt.

Nuk jepen detaje tjera.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat