Veseli: Prizrenasit e meritojnë njeriun më të mirë, Shaqir Totajn - Bota Sot
Veseli: Prizrenasit e meritojnë njeriun më të mirë, Shaqir Totajn

Prizreni

E martë, 13 nëntor 2018

Veseli: Prizrenasit e meritojnë njeriun më të mirë, Shaqir Totajn

Më: 14 nëntor 2017 Në ora: 14:57
Kadri Veseli

Kryetari i Partisë Demokratike, Kadri Veseli, ka postuar sot në rrjetin social Facebook një video me kandidatin për të parin e Komunës së Prizrenit, Shaqir Totajn, ku të dytë shihen duke luajtur basketboll dhe duke dërguar mesazhin se prizrenasit meritojnë njeriun më të mirë, Shaqir Totajn.

“Prizrenasit e meritojnë njeriun më të mirë. Dikë që di çfarë duhet bërë. Dikë që ka planin dhe përvojën e duhur. Ky është Shaqir Totaj. SHIKOJENI dhe SHPËRNDAJENI”, ka shkruajtur Veseli në postimin e tij në Facebook.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test