Votuesit e NISMA-s bëjnë gallatë në Prizren, kjo video po tronditë rrjetin - Bota Sot
Votuesit e NISMA-s bëjnë gallatë në Prizren, kjo video po tronditë rrjetin

Prizreni

Votuesit e NISMA-s bëjnë gallatë në Prizren, kjo video po tronditë rrjetin

Më: 20 nëntor 2017 Në ora: 09:25
Festa

Një votues i Nismës nga fshati Billushë i Prizrenit ka “komentuar” mbarëvajtjen e procesit zgjedhor në favor të koalicionit mes Lëvizjes Vetëvendosje dhe Nismës për Kosovën në Prizren.

Për më shumë, ndiqeni mënyrën e tij interesante të të përjetuarit të këtij balotazhi.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test