Veseli në Prizren në prag të ndërrimit të motmoteve - Bota Sot
Veseli në Prizren në prag të ndërrimit të motmoteve

Prizreni

Veseli në Prizren në prag të ndërrimit të motmoteve

Më: 30 dhjetor 2017 Në ora: 22:07
Pamje nga takimi

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka qëndruar sonte në Prizren, ku bashk me zyrtarë të lartë të PDK-së nga Prizreni kanë ngre dolli për festat e fundvitit.

Në këtë takim përmbyllës për vitin 2017 të degës së PDK-së në Prizren, Veseli ishte i shoqëruar nga zv/kryetari Enver Hoxhaj, ministri i Shëndetësisë dhe nënkryetari i PDK-së Uran Ismaili si dhe nga Shaqir Totaj, i cili ishte kandidat i PDK-së për kryetar të Prizrenit.

Zyrtarët e degës së PDK-së në Prizren e kanë falënderuar kreun e PDK-së për angazhimin dhe mbështetjen e përhershme për Komunën e Prizrenit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test