LDK përzgjedh emrat e drejtorëve dhe nënkryetarit të komunës së Prizrenit - Bota Sot
LDK përzgjedh emrat e drejtorëve dhe nënkryetarit të komunës së Prizrenit

Prizreni

LDK përzgjedh emrat e drejtorëve dhe nënkryetarit të komunës së Prizrenit

Më: 11 janar 2018 Në ora: 18:04
LDK, Prizren

Në këto momente, është duke u mbajtur mbledhja e kryesisë së Degës së LDK-së në Prizren, ku është bërë përzgjedhja e emrave të drejtorëve dhe nënkryetarit të komunës së Prizrenit, në bashkëqeverisje me LVV-në.

Sipas burimeve të TV Prizreni, kryesia e Degës me shumicë votash ka përzgjedhur , Esheref Memajn, të propozuar për postin e nënkryetarit të komunës, ndërsa për drejtor të Urbanizmit, Fatmir Memajn, për drejtor të Bujqësisë, Egzon Elshanin, ndërsa për drejtor të Mirëqenies Sociale, Fejzë Kabashin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test