Policia jep detaje për plagosjen në Prizren - Bota Sot
Policia jep detaje për plagosjen në Prizren

Prizreni

E enjte, 15 nëntor 2018

Policia jep detaje për plagosjen në Prizren

Më: 14 gusht 2018 Në ora: 10:45
Foto ilustruse

Policia raporton se dje pasdite pas një mosmarrëveshje në mes dy të dyshuarve njëri prej tyre ka shtënë me armë zjarri në drejtim të njërit nga viktimat me armë zjarri duke i shkaktuar lëndime në qafë, ndërsa viktima e dytë ka pësuar lëndime në këmbë.

Dy viktimat janë dërguar për tretman mjekësor. Pistoleta me gjashtë fishek është konfiskuar, ndërsa të dyshuarit janë arrestuar dhe me vendim  të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test