Tempulli/ Shisnin kokainë me doza, e pësojnë keq tre persona

Shkodra

Tempulli/ Shisnin kokainë me doza, e pësojnë keq tre persona

Më: 18 nëntor 2023 Në ora: 10:40
Foto ilustrim

Tre persona janë vënë në pranga në qytetin e Shkodrës.

Ata u kapën në flagrancë duke shitur lëndë narkotike në zona të ndryshme të qytetit verior.

Autoritetet kanë sekuestruar doza të lëndës narkotike kokainë dhe automjeti që përdornim këta shtetas, për këtë veprimtari kriminale.

Mes të arrestuarve janë Shaban Emini dhe Sabjan Qekaçi.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat