Plagosja e dyfishtë, kreu i Policisë së Shtetit shkon në Shkodër

Shkodra

Plagosja e dyfishtë, kreu i Policisë së Shtetit shkon në Shkodër

Më: 12 mars 2024 Në ora: 23:01
Foto nga vendi i ngjarjes

Mbrëmjen e kësaj të marte, dy persona në Shkodër u plagosën me armë zjarri në rrethana të paqarta.

Kjo ngjarje ka çuar në qytetin verior drejtorin e Policisë së Shtetit Muhamet Rrumbullaku.

Si pasojë e të shtënave Gjon Nika dhe kunati i tij Gjergj Ndershtiqa, (student në Akademinë e Sigurisë) mbetën të plagosur në rrethana të paqarta.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat