Soreca takon kreun e KED: Mbështetje e fortë nga BE! - Bota Sot
Soreca takon kreun e KED: Mbështetje e fortë nga BE!

Shqipëria

Soreca takon kreun e KED: Mbështetje e fortë nga BE!

Më: 11 shkurt 2019 Në ora: 17:34
Luigi Soreca dhe Adrian Dvorani

Ambasadori Luigi Soreca ka zhvilluar një takim me kreun e KED, Adrian Dvorani. Përmes një postimi në Twitter, Soreca  shkruan se BE e mbështet punën e rëndësishme të KED-së.

“Sot takova Ardian #Dvorani, Kryetar i Këshillit të Emërimit të Drejtësisë. #BE mbështet plotësisht punën e rëndësishme të Këshillit. Mbështetja teknike dhe administrative është e nevojshme për Këshillin që të kryejë detyrat e tij të rëndësishme”, shkruan Soreca.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...