Kryeministri Rama: As dorëheqje, as zgjedhje. Kundërshtarët në krizë - Bota Sot
Kryeministri Rama: As dorëheqje, as zgjedhje. Kundërshtarët në krizë

Shqipëria

Kryeministri Rama: As dorëheqje, as zgjedhje. Kundërshtarët në krizë

Më: 18 shkurt 2019 Në ora: 09:07
Edi Rama

Kryeministri Edi Rama ka deklaruar se nuk ka ndërmend të japë dorëheqjen dhe as të çojë vendin në zgjedhje të parakohshme.

Në një intervistë për "Corriere dela Sera",  Rama thotë se opozita është në krizë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...