Superhëna, spektakli që u pa nga Mali i Dajtit - Bota Sot
Superhëna, spektakli që u pa nga Mali i Dajtit

Shqipëria

Superhëna, spektakli që u pa nga Mali i Dajtit

Më: 19 shkurt 2019 Në ora: 22:58
Superhëna

Superhëna më e shndritshme e vitit 2019 e quajtur ndryshe si Hena e Bores, është shfaqur edhe mbi qytetin e Tiranës.  

Pamje spektakolare ishte ajo që ofrohej nga maja e malit të Dajtit mbrëmjen e 19 shkurtit.  

Gazetari, analisti Gerti Shella, që mban dhe postin e drejtorit të INFOCIP i fokusoi këto moment magjike në aparatin fotografik dhe zgjodhi Ora News për ti ndare me ju. Shikoni fotot

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...