Nuk iu bashkua PD për djegien e mandateve, Myslim Murrizi: I duan sa u marrin votën dhe… - Bota Sot
Nuk iu bashkua PD për djegien e mandateve, Myslim Murrizi: I duan sa u marrin votën dhe…

Shqipëria

Nuk iu bashkua PD për djegien e mandateve, Myslim Murrizi: I duan sa u marrin votën dhe…

Më: 20 shkurt 2019 Në ora: 23:45
Myslim Murrizi

Deputeti i PD, Myslim Murrizi ka akuzuar klasën qeverisëse aktuale si komuniste dhe që nuk bën gjë tjetër veçse tallet me shqiptarët.

Nëpërmjet një statusi në Facebook, ai ka shprehur gjithë mllefin e tij për gjendjen aktuale.

Statusi

20 SKURT 1991 SHQIPTARET RREZUAN BUSTIN E DIKTATORIT SI SIMBOL I KOMUNIZMIT

20 SHKURT 2019

BIJT E ISH UDHEHEQESEVE KOMUNIST QEVERISIN SHQIPERINE

DHE BIJT E ISH KOMUNISTEVE ISH SIGURIMSAVE ISH HETUESEVE TE SHPERNDARE SI COPA M NE ÇDO CEP TE POLITIKES SHQIPTARE TALLEN ME SHQIPTARET

28 VJET QE FLITET NE EMER TE POPULLIT, DHE ASKUJT NUK I BIE MENDJA PER POPULLIN

E DUAN SA I MARIN VOTEN PER TE MARE PUSHTETIN, PASTAJ I HIPIN NE KURRIZ NE EMER TE PUSHTETIT

NJE PALE GEZOJNE KARRIKET E PUSHTETIT

NJE PALE TJETER FERKONJNE DUART SE PRESIN RADHEN QE TE ZAPTOJNE KARRIKET E PUSHTETIT

29 VJET POST KOMUNIZEM QE KY VEND QEVERISET PO NGA PJELLA E ISH KOMUNISTAVE

SHQIPTARET PREJ 29 VITESH KANE RREZUAR VETEM 10 METRA KUB BETON ( BUSTIN E DIKTATORIT)

JO KOMUNIZMIN

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...