Paloka: Plehra që i dhimbset Tirana, ditën nxjerr nxënësit në festë, e në darkë betonieret.. - Bota Sot
Paloka: Plehra që i dhimbset Tirana, ditën nxjerr nxënësit në festë, e në darkë betonieret..

Shqipëria

Paloka: Plehra që i dhimbset Tirana, ditën nxjerr nxënësit në festë, e në darkë betonieret..

Më: 18 mars 2019 Në ora: 08:57
Tiranë

Nënkryetrai i Partisë Demokratike Edi Paloka ka reaguar me një postim të shkurtër në faqen e tij në facebook ndaj sjelljes me dy standarte të kreut të bashkisë së Tiranës Erion Veliaj

Paloka shkruan në positmin e tij se Veliaj, “ditën nxorri administratën dhe nxënësit e shkollave “për festë”, por vijon postimi i tij, jka ç’bëri po atë natë plehra që “i dhimbset” Tirana.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...