Pamje të rënda nga vrasja e Jirgen Kurtit në mes të Tiranës - Bota Sot
Pamje të rënda nga vrasja e Jirgen Kurtit në mes të Tiranës

Shqipëria

Pamje të rënda nga vrasja e Jirgen Kurtit në mes të Tiranës

Më: 21 mars 2019 Në ora: 14:00
Jirgen Kurti

Mediat shqiptare kanë publikuar disa foto të rënda të ngjarjes që tronditi Tiranën mbrëmjen e të hënës, ku mbeti i vrarë Jurgen Kurti.

I riu humbi jetën në vend pas breshërisë së plumbave të shënjestruar drejt tij. 20 herë është qëlluar mbi të, teksa rreth 5 predha kanë goditur për vdekje trupin e të riut.

Në fotot e publikuara nga joq duket Kurti i shtrirë në tokë me një çantë të palestrën dhe poshtë hyrjes së pallatit ku jetonte.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...