Dy kandidatë të opozitës pranojnë mandatin e deputetit - Bota Sot
Dy kandidatë të opozitës pranojnë mandatin e deputetit

Shqipëria

Dy kandidatë të opozitës pranojnë mandatin e deputetit

Më: 21 mars 2019 Në ora: 14:23
Amra Barova

Një kandidate e LSI dhe një kandidat i PD-së kanë pranuar sot mandatin e deputetit.

Amra Barova dhe Arben Elezi dorëzuan sot formularin e dekriminalizimit në KQZ.

Barova është kandidate e LSI në qarkun e Shkodrës ndërsa Elezi kandidat i PD-së në Elbasan.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...