Bollino në Open: Kriza mund të zgjidhet në fund të shtatorit - Bota Sot
Bollino në Open: Kriza mund të zgjidhet në fund të shtatorit

Shqipëria

Bollino në Open: Kriza mund të zgjidhet në fund të shtatorit

Më: 11 korrik 2019 Në ora: 22:45
Carlo Bollino

Gazetari Carlo Bollino deklaroi në emisionin Open të Eni Vasilit se në fund të shtatorit pritet të ketë zhvillime shumë të vrullshme për të zgjidhur krizën, ku mund të futen në lojë edhe disa interlekutorë ndërkombëtare.

Bollino tha se gjithçka pritet të zgjidhet pasi Gjykata Kushtetuese të instalohet dhe të marrë vendimin për dekretin e Presidentit Ilir Meta.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...