1 ditë para fillimit të shkollës, ministrja Gjonaj takon të miturit në “Insitutin e veçantë Kavajë” - Bota Sot
1 ditë para fillimit të shkollës, ministrja Gjonaj takon të miturit në “Insitutin e veçantë Kavajë”

Shqipëria

1 ditë para fillimit të shkollës, ministrja Gjonaj takon të miturit në “Insitutin e veçantë Kavajë”

Më: 15 shtator 2019 Në ora: 17:21
Etilda Gjonaj

Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj ka takuar sot të miturit që vuajnë dënimn në “Insitutin e veçantë Kavajë”.

Sipas ministres Gjonaj takimi u zhvillua për të hartuar për secilin nga të miturit paketën më të mirë rehabilituese dhe riintegruese si në aspektin social-ekonomik, ashtu edhe në atë edukativ – arsimor.

Takimi u bë publik nga vetë minstrja në faqen e saj në Facebook. Ky takim u mbaj një ditë para fillimit të shkollës.

Ja njoftimi i plotë i ministres:

Image

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...