“Arena Kombëtare”, Vasili: Ka një tribunë mangut dhe një kullë si patericë - Bota Sot
“Arena Kombëtare”, Vasili: Ka një tribunë mangut dhe një kullë si patericë

Shqipëria

“Arena Kombëtare”, Vasili: Ka një tribunë mangut dhe një kullë si patericë

Më: 16 shtator 2019 Në ora: 20:26
Arena Kombëtare

Petrit Vasili, përfaqësues i LSI-së, e konsideron “Arenën Kombëtare” si një “stadium çalaman dhe me patericë parash”.

“Ka të drejtë kryeministri kur thotë që nuk ka të dytë në dynja si kjo Arena Kombëtare që po bën!?? Me një tribunë mangut dhe një kullë si patericë është unik si stadium si çalaman”, thotë ish-kreu i Grupit Parlamentar të LSI.

Stadiumi “Arena Kombëtare” pritet të inaugurohet në muajin nëntor, në ndeshjen Shqipëri-Francë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...