Humbi jetën poshtë rrënojave, djali i Edi Ramës i jep lamtumirën e fundit të dashurës - Bota Sot
Humbi jetën poshtë rrënojave, djali i Edi Ramës i jep lamtumirën e fundit të dashurës

Shqipëria

Humbi jetën poshtë rrënojave, djali i Edi Ramës i jep lamtumirën e fundit të dashurës

Më: 28 nëntor 2019 Në ora: 18:18
Gregu, Kristi Reçi

Djali i kryeministrit Edi Rama, Gregu, ka qenë i pranishëm në ceremoninë e varrimit të të dashurës së tij Kristi Reçit, e cila humbi jetën poshtë rrënojave bashkë me tre anëtarët e familjes së saj.

AbcNews shkruan se Rama është shfaqur i hidhëruar teksa i ka dhënë lamtumirën e fundit, vajzës me të cilën kishte më shumë se dy vite lidhje.

Katër anëtarët e familjes Reçi, babai Eduard Reçi, 54 vjeç, nëna Dolora Reçi, 49 vjeç, vajza Kristi Reçi, 25 vjeç, dhe djali Klaus Reçi, 21 vjeç u përcollën për në banesën e fundit paraditen e sotme mes dhimvjeve dhe lotëve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat