Nëse keni bërë plane për plazh në Shqipëri këtë vikend, njihuni me parashikimin e motit - Bota Sot
Nëse keni bërë plane për plazh në Shqipëri këtë vikend, njihuni me parashikimin e motit

Shqipëria

Nëse keni bërë plane për plazh në Shqipëri këtë vikend, njihuni me parashikimin e motit

Më: 11 korrik 2020 Në ora: 08:02
Ilustrim

Fundjava në Shqipëri do të ketë mot kryesisht të kthjellët e vranësira në zhvillim në orët e mesditës.

Në Alpe dhe përgjatë relieveve malore vranësirat do të pasohen nga reshje lokale shiu.

Era nga kuadrati i veriut me shpejtesi 1-8m/s, ndersa në orët e pasdites të së dielës era fiton intensitet deri në 15m/s kryesisht përgjatë vijës bregdetare.

Image
E shtune
Image
E diele
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat