Lulzim Basha: Për të ardhmen tonë, koha për ndryshim në Shqipëri!

Shqipëria

Lulzim Basha: Për të ardhmen tonë, koha për ndryshim në Shqipëri!

Më: 13 mars 2021 Në ora: 20:55
Foto nga vendi i ngjarjes

Kryetari i PD, Lulzim Basha ka vijuar me takimet entuziaste dhe masive të qytetarëve.

Të cilët e kanë surprizuar në çdo rrugicë, lagje apo qytet ku ai ka shkuar.

Për Bashën, kjo është koha për ndryshim në Shqipëri, pasi është në lojë e ardhmja jonë.

‘Për të ardhmen tonë! Është koha për ndryshim në Shqipëri!’, shkruan Basha në Facebook.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat