Kush është kundërshtar më i fortë Berisha apo Basha? Ja si përgjigjet Rama

Shqipëria

Kush është kundërshtar më i fortë Berisha apo Basha? Ja si përgjigjet Rama

Më: 27 shtator 2021 Në ora: 22:56
Sali Berisha dhe Lulzim Basha

Kryeministri Edi Rama i pyetur në Open se cili ishte kundërshtar më i fortë Basha apo Berisha , nuk bëri asnjë dallim.

Ai tha se të dy janë njësoj, që i përkasin sherrit në një familje të ç’thurur.

Kush është kundërshtar më i fortë?

Rama: S’kam asnjë preferencë, s’ka asnjë lloj ndryshim, është një sherr në një familje të shthurur.

Me kë do i fitonit më lehtë zgjedhjet?

Rama: Zgjedhjet i fiton PS, të gjithë bashkë këta që kemi , i kemi mundur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat