Po punonte në një restorant, bie nga shkalla 40-vjeçari

Shqipëria

Po punonte në një restorant, bie nga shkalla 40-vjeçari

Më: 1 dhjetor 2021 Në ora: 13:18
Foto ilustrim

Një 40-vjeçar mbeti i plagosur sot pasi ra nga shkalla teksa kryente punime në një restorant të kryeqytetit.

Incidenti ka ndodhur rreth orës 12:50, në rrugën “Don Bosko”.

Nuk dihet nëse shtetasi ishte pajisur me të gjitha mjetet mbrojtëse, në konform me kushtet e sigurisë në punë.

Ai ndodhet në spital, ku po merr trajtimin mjekësor, ndërsa në vendngjarje ndodhet policia, që po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat