“Avokat, këto janë thjesht ëndrra”/ Ngjela i kthehet qytetarit dhe paralajmëron ‘tërmet’ në politikën shqiptare

Shqipëria

“Avokat, këto janë thjesht ëndrra”/ Ngjela i kthehet qytetarit dhe paralajmëron ‘tërmet’ në politikën shqiptare

Më: 10 gusht 2022 Në ora: 11:57
Spartak Ngjela

Avokat Spartak Ngjela paralajmëroi mbrëmjen e djeshme përmes një postimi në rrjetet sociale se shumë shpejtë drejtësia e re që tashmë është marrë në dorë nga Amerika do të veprojë edhe ndaj Ilir Metës e Sali Berishës.

Sipas tij, pikërisht kësaj ‘goditje’ i druhen Meta me Berishën dhe ndaj po përjetojnë acarim mendor.

Mirëpo një qytetar i komenton Ngjelës duke i shkruar se këto janë thjesht ëndrra se SPAK nuk do të arrestojë asnjërin prej tyre.

“Avokat, keto jane thjesht endra! spaku nuk do kapi asnje nga këta”, i shkruan qytetari.

Pas këtij komenti i menjëhershëm ka qenë reagimi i avokat Spartak Ngjelës.

“Hahahaha Domethënë Amerika... hahahaha.

Po të dhimbsen, çoju pak bukë e djathë atje ku do të shkojnë”, i shkruan Ngjela.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat