Sali Berisha: Edi Rama me overdozë, përfundon në spital - Bota Sot
Sali Berisha: Edi Rama me overdozë, përfundon në spital

Shqipëria

Sali Berisha: Edi Rama me overdozë, përfundon në spital

Më: 8 mars 2018 Në ora: 00:10
Pamje nga spitali

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një foto mbrëmjen e sotme, ku tregon se eskorta e kryeministrit Edi Rama është pranë një spitali privat.

Teksa ka postuar foton, Berisha shton dhe mesazhin e qytetarit dixhital, i cili raporton se Rama ka përfunduar në spital me overdozë.

Berisha shkruan: Rama ne spital! Duket me overdoze. Sb

“Para 20 minutash kalova dhe aty pash eskorden e Rames duket me overdoze! Ja dhe foto”.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test