Droga në Mifol/ Deputeti i PD ironizon Ramën: Pronarët po kërkohen se mos i nxjerr dhe ata lumi - Bota Sot
Droga në Mifol/ Deputeti i PD ironizon Ramën: Pronarët po kërkohen se mos i nxjerr dhe ata lumi

Shqipëria

E hënë, 22 tetor 2018

Droga në Mifol/ Deputeti i PD ironizon Ramën: Pronarët po kërkohen se mos i nxjerr dhe ata lumi

Më: 16 mars 2018 Në ora: 16:26
Deputeti demokrat Edi Paloka

Deputeti demokrat Edi Paloka ka ironizuar gjetjen e pothuajse një ton drogë sot në Vlorë. Në një status në rrjetet sociale, Paloka e quan ‘sukses’ të policisë së kryeministrit Rama.
“Tjeter “sukses” i policise se Rames kunder trafikut te droges. Policia e Rames, pa ndihmen e asnje partneri nderkombetar “kapi” nje ton droge prane Mifolit ne Vlore.

Drogen e nxorri lumi ne shesh dhe fshataret e denoncuan po vetem agjentet e Rusise mund te mohojne se ky eshte nje “sukses” i vete Rames ne luften kunder droges.

Pronaret e droges po kerkohen se mos i nxjerr dhe ata lumi ne ndonje vend”, shkruan Paloka në postimin e tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test