Rama shkon urgjent në zyrën e Metës, zbardhet tema e bisedës - Bota Sot
Rama shkon urgjent në zyrën e Metës, zbardhet tema e bisedës

Shqipëria

E diel, 18 nëntor 2018

Rama shkon urgjent në zyrën e Metës, zbardhet tema e bisedës

Më: 13 qershor 2018 Në ora: 20:06
Ilir Meta dhe Edi Rama

Pasditen e sotme Edi Rama ka takuar Ilir Metën në zyrën e këtij të fundit.

Mësohet se takimi ka zgjatur rreth 30 minuta.

Burimet pohojnë se tema kryesore e diskutuar në këtë takim ka qenë lidhur marrëveshjen mes Shqipërisë dhe Greqisë për çështjen e detit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test