Bad News Eagle mposhtin ekipin rus dhe kualifikohen në gjysmëfinale të REPUBLEAGUE

Teknologji

Bad News Eagle mposhtin ekipin rus dhe kualifikohen në gjysmëfinale të REPUBLEAGUE

Më: 27 qershor 2022 Në ora: 22:55
Bad News Eagle

Bad News Eagle janë kualifikuar në gjysmëfinale të REPUBLEAGUE.

Ekip shqiptar triumfoi me rezultat të përgjithshëm 2-1, ndaj ekipit rus forZe, për të vazhduar në fazën tjetër të turneut.

Bad News Eagle ndeshjen e parë në mapën De_nuke e fitoi me rezultat 16-9.

Në Mirage, triumfoi ekipi rus, me rezultat 16-12 – por në Inferno, Bad News Eagle arritën të fitonin me rezultat 16:11, duke kaluar në gjysmëfinale.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat