Qentë endacak kafshojnë dy djem në Tetovë!

Tetova

Qentë endacak kafshojnë dy djem në Tetovë!

Më: 18 maj 2020 Në ora: 14:14
Qentë endacak

Rreth orës 09 e 30 minuta, në SPB Tetovë 41-vjeçarja D.L. nga Tetova, ka denoncuar se rreth orës 06 e 40 minuta, në rrugën 'Vëllezërit Miladinovi” në Tetovë, djali i saj i mitur ka qenë i sulmuar dhe disa herë i kafshuar në këmbën e majtë dhe nëpër trup nga një tufë qensh.

Njashtu më (18-maj) rreth orës 09 e 30 minuta në SPB Tetovë, personi C.A. (38) nga Tetova, ka denoncuar se rreth orës 07 e 20 minuta, në rrugën "Gjoce Stojçeski” në Tetovë, ka qenë i sulmuar dhe kafshuar në këmbën e majtë nga dy qen të pastrehë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat