Gjendet 1 ton drogë në Vlorë, u braktis në breg. Por policia ende nuk di gjë - Bota Sot
Gjendet 1 ton drogë në Vlorë, u braktis në breg. Por policia ende nuk di gjë

Vlora

E mërkurë, 17 tetor 2018

Gjendet 1 ton drogë në Vlorë, u braktis në breg. Por policia ende nuk di gjë

Më: 16 mars 2018 Në ora: 11:42
Foto ilustruese

Gjendet një sasi e madhe kanabisi në bregun e Novoselës në Vlorë.

Lajmi është bërë i ditur nga mediat lokale. Sipas tyre droga është gjetur e braktisur.

Dyshimet janë se trafikantët janë trembur dhe janë larguar, duke e lënë drogën në breg.

Policia ende nuk ka mbërritur në vendin e ngjarjes, ndërsa mediat kanë bërë publike pamjet. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test