Bahri Gjinovci e thotë hapur: Këto janë skuadrat për 4 vendet e para! - Bota Sot
Bahri Gjinovci e thotë hapur: Këto janë skuadrat për 4 vendet e para!

Volejboll

Bahri Gjinovci e thotë hapur: Këto janë skuadrat për 4 vendet e para!

Nga: Kemajl Goca Më: 15 janar 2019 Në ora: 12:55
Bahri Gjinovci e thotë hapur: Këto janë skuadrat për 4 vendet e para!

Ish volejbollisti i mirënjohur Bahri Gjinovci, selektor i Kombëtares së Kosovës (meshkujt), e thotë hapur se cilat nga skuadrat mund të përfundojnë në katër vendet e para në fund të garave të rregullta në Superligën e Kosovës (femrat).

Gjinovci është njohës i mirë i rrethanave dhe parashikimet e tij dalin si gjithmonë të sakta. Cilat skuadra do të përfundojnë në katër vendet e para në fund të kampionatit?

“Deri në fund nuk i dihet, por sipas mendimit tim unë i shoh: Dritën, Skenderajn,  M-Technologie Prishtina Volley dhe Kastriotin”, tha Gjinovci për gazetën kombëtare “Bota sot”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat