Ethet e play-aut-it

Volejboll

Ethet e play-aut-it

Nga: K.G. Më: 12 prill 2024 Në ora: 23:32
Orari i ndeshjeve

Nën ethe priten ballafaqimet e play-offi-it të Superligës B.

Prishtina ndeshet me Vushtrrinë për të mbetur në Superligln B. 

Fer Volley ballafaqohet me Ulpianën. 

Fer Volley synon që të sigurojë ekzistencën në elitë.

“Gara e Play-Out mes ekipeve që synojnë të ruajnë apo ta fitojnë statusin e anëtarit të Raiffeisen Superligës A dhe B, pritet po ashtu që gjatë fundjavës t’i sjellë duelet e ekipeve që janë pjesë e kësaj gare.

Fer Volley e Ulpiana garojnë për Raiffeisen Superligën A, kurse Prishtina e Vushtrria, për Raiffeisen Superligën B”, njofton FVK.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat