Drita po përgatitet për spektaklin 

Volejboll

Drita po përgatitet për spektaklin 

Nga: K.G. Më: 23 prill 2024 Në ora: 21:59
Pamje nga një ndeshje

Drita e Gjilanit po përgatitet për spektaklin, për finalen e madhe të play-off-it të Kampionatit të Kosovës në volejboll (femrat). 

Finalja e parë luhet në palestrën e sportit “Bashkim Selishta – Petriti” në Gjilan.

Drita do të përballet me Skenderajn dhe si njëra ekip dhe pala tjetër premtojnë rivalitet të madh në fushën e lojës.

KV Drita bën me dije se finalja e parë luhet të dielën, me 28 prill (20.00). 

Bileta është 1 euro për të pa këtë finale.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat