Nga Shqipëria për ta përkrahur dhëndrin dhe vajzat në Kosovë - Bota Sot
Nga Shqipëria për ta përkrahur dhëndrin dhe vajzat në Kosovë

Volejboll

Nga Shqipëria për ta përkrahur dhëndrin dhe vajzat në Kosovë

Nga: Kemajl Goca Më: 25 prill 2019 Në ora: 11:50
Nga Shqipëria për ta përkrahur dhëndrin dhe vajzat në Kosovë

Të përkushtuar në sportin skofiar, me qindra kilometra rrugë nga Tirana në Gjilan, për ta përkrahur klubin e Dritës nga Gjilani,  dhëndrin dhe vajzat!
Prindit e volejbollistes më të mirë shqiptare Arjolës dhe Adelajdës, ishin në ndeshjen e parë finale të play-off-it të Kampionatit të Kosovës dhe u kënaqën për nga atmosfera dhe fitorja e ekipit gjilanase me rezultat 3:0 kundër M-Technologie nga Prishtina.  
Trajneri i Dritës, Lorik Ilazi, është i martuar me Adelajdën apo dhëndri i Shqipërisë! Dhëndri ka përkrahjen e madhe të prindërve të Adelajdës, Amarildës dhe Arjolës. Madhështore apo jo!

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...