Prishtina Volley-M, në Kupën Ballkanike - Bota Sot
Prishtina Volley-M, në Kupën Ballkanike

Volejboll

Prishtina Volley-M, në Kupën Ballkanike

Më: 12 shtator 2019 Në ora: 13:24
Prishtina Volley-M, në Kupën Ballkanike

Nënkampionia e Kosovës dhe finalistja e Kupës së Kosovës, Prishtina Volley-M, nga data 5-6 tetor do të marrë pjesë në Kupën Ballkanike në volejboll për meshkuj, që do të mbahet në Strumicë të Maqedonisë së Veriut.

Pos përfaqësuesit të Kosovës, në këtë garë do të marrin pjesë edhe XHIO Strumica (Maqedoni e Veriut), Tokat Beledie Plevne Klub Sports (Turqi) dhe Mlladi Radniku (Serbi), shkruan Xhavit Kajtazi, kryetrajner i Prishtina Volley.
 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat