Mehdiu ka një hall me ‘Faik Konicën’ e Prishtinës! Vendimi i drejtoreshës... - Bota Sot
Mehdiu ka një hall me ‘Faik Konicën’ e Prishtinës! Vendimi i drejtoreshës...

Volejboll

Mehdiu ka një hall me ‘Faik Konicën’ e Prishtinës! Vendimi i drejtoreshës...

Nga: K. Goca Më: 24 tetor 2019 Në ora: 11:45
Mehdiu ka një hall me ‘Faik Konicën’ e Prishtinës! Vendimi i drejtoreshës...

Klubi i volejbollit Prishtina F ka probleme sa i përket asaj se ku do të stërviten sepse sipas tyre nuk lejohen që të stërviten në shkollën fillore “Faik Konica” në Prishtinë.

“Falënderojmë KV Skenderaj për mundësinë e dhënë që klubi jonë të zhvilloj ushtrime dhe lojë miqësore.

Siç dihet KV Prishtina Femrat, sot bëhen 2 muaj që i pamundësohet zhvillimi i ushtrimeve në ShF ‘Faik Konica’ edhe pse kemi vendimin e drejtoreshës së Arsimit të Kuvendit Komunal Prishtinë”, shkruan Mehmeti.

Çfarë do të ndodhë e ku do të stërvitet klubi, askush nuk e di dhe ky ekip synon titullin në Superligë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat