Veshje e çuditshme e sportistes - Bota Sot
Veshje e çuditshme e sportistes

Volejboll

Veshje e çuditshme e sportistes

Nga: K. G. Më: 2 janar 2020 Në ora: 10:30
Veshje e çuditshme e sportistes

Volejbollistja kazake, Tatyana Demyanova nuk është e njohur për arritjet e saja në fushën e lojës e cila luan për klubin Almaty, ka publikuar një foto në rrjetet sociale.

Image

Ajo është 23 - vjeçare dhe e gjatë 183 centimetra dhe duket si një bombë!

Ajo shpesh ndan fotot e saj provokuese në Instagram dhe edhe kësaj radhe e bëri këtë para Vitit të Ri.

E veshur me një kostum të babadimrit e cila është shumë e shkurtër për volejbollisten, që i uroi të gjithëve më të mirën në vitin 2020.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat