M Technologie në formë, shkel maqedonet  - Bota Sot
M Technologie në formë, shkel maqedonet 

Volejboll

M Technologie në formë, shkel maqedonet 

Më: 1 shkurt 2020 Në ora: 11:13
M Technologie në formë, shkel maqedonet 

M Technologie nga Prishtina është në formë më të mirë të mundshme, më së miri e dëshmon edhe fitorja e fundit në duel me

Rabotniçkin e Shkupit. Ato me lojë e rezultat 3:1 shkelën maqedonet.

“Ndeshje miqësore e zhvilluar në Shkup në mes të dy ekipeve, Rabotniçki nga Shkupi dhe M Technologie, përfundoi me rezultat 1:3 në të mirë të ekipit tonë”, njofton KV M Technologie.

Naser Krasniqi, kryetrajner i M Technologie, ka ndërtuar një ekip të fortë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat