Fillon sezoni pranveror në volejboll! - Bota Sot
Fillon sezoni pranveror në volejboll!

Volejboll

Fillon sezoni pranveror në volejboll!

Më: 19 shkurt 2020 Në ora: 13:54
Fillon sezoni pranveror në volejboll!

Në fundjavë do të fillon pjesa e dytë e kampionatit. 

"KV Skenderaj e vazhdon kampionatin me përbërjen e njejtë të lojtarëve nga sezoni i kaluar, duke mos nderhyrë fare në afatin kalimtaro, përkundër disa klubeve që janë perforcuar me nga 1 apo 2 lojtare të huaja +.

Megjithatë ne kemi potencjal të fortë vendor, dhe do synojme të dy trofetë e mbetur në këtë sezon, pas suksesit në sezonin Vjeshtor, ku e fituam kupen e FVK-së dhe u shpallum kampion vjeshtor.

Së bashku drejt", thuhet nga KV Skenderaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat