Ferizaj para derbit të madh - Bota Sot
Ferizaj para derbit të madh

Volejboll

Ferizaj para derbit të madh

Më: 27 shkurt 2020 Në ora: 15:18
Ferizaj para derbit të madh

Klubi i volejbollit Ferizaj është para ndeshjes së vështirë.

"Ferizaj këtë të diele ndaj rivalit lokal Lubotenit.

Këtë të shtune luajmë ndeshjen e radhës kundër Lubotenit nga Ferizaj, në kuadër të xhiros së dytë në Superligën e Kosovës në Volejboll në sezonën pranverore.

Ftojmë të gjithë adhuruesit e volejbollit që të shtunën (19.00) të jenë në Palestrën e Sporteve "Bill Clinton", për ta përkrahur klubin si dhe për të parë një derbi lokal në mes Ferizajt dhe Lubotenit", njofton KV Ferizaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat