Partizani përmbys Tiranën dhe shpallet kampion

Volejboll

Partizani përmbys Tiranën dhe shpallet kampion

Më: 4 maj 2024 Në ora: 20:41
Partizani

Partizani përmbys Tiranën dhe shpallet kampion!

Përmbysje fantastike e Partizanit në volejboll për meshkuj. “Demat” triumfuan sot 3-1 me sete në derbin e kryeqytetit përballë Tiranës, duke u shpallur kampionë të Shqipërisë.

Bardheblutë e Arben Sakos fituan dy takimet e para, por djemtë e Ylli Tomorrit nuk u dorëzuan dhe përmbysën gjithçka në 2-3.

Festë e kuqe në Farkë, me “Demat” që fituan titullin e 16-të kampion në volejboll për meshkuj..

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat