M Technologie fiton bindshëm, përkohësisht në krye - Bota Sot
M Technologie fiton bindshëm, përkohësisht në krye

Volejboll

M Technologie fiton bindshëm, përkohësisht në krye

Nga: K. G. Më: 7 mars 2020 Në ora: 16:36
M Technologie fiton bindshëm, përkohësisht në krye

Skuadra e M Technologie nga Prishtina shënoi fitore bindëse ndaj Ferizajt, me rezultat 3:0 në takimin e javës së 12-të të elitës së volejbollit të Kosovës.

“M Technologie - Ferizaj. 3:0. Ndeshje kampionale, e treta me radhe në këtë sezon.

Fitore e vlefshme e ekipit tonë në prag të sfidave të radhës”, njofton klubi.

M Technologie prinë përkohësisht me 31 pikë, pasi që ka një takim më shumë se Skenderaj në vend të dytë me 30 sosh dhe Ferizaj është i gjashti me 13 sosh.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat