Drita në emocione të shortit për Evropë

Volejboll

Drita në emocione të shortit për Evropë

Nga: K.G. Më: 20 gusht 2020 Në ora: 16:40
Drita në emocione të shortit për Evropë

Drita nga Gjilani, skuadra më e organizuar dhe me kushtet më të mira në Kosovë, është në pritje të shortit të CEV Cup në volejboll (femra).

Vashat nga Gjilani janë në emocione të shorti, duke shpresuar në fat.

Kryetrajneri i kësaj skuadre, i palodhshmi Lorik Ilazi, tha se gjithçka do të dihet nesër në mesditë. 

“Me 21 gusht në ora 12:30 do të tërhiqet shorti për kupat Evropiane ku do të jetë pjesëmarrëse edhe KV Drita”, ka shkruar Ilazi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat