Kosova përfaqësohet me dy ekipe në Kampionatin Ballkanik - Bota Sot
Kosova përfaqësohet me dy ekipe në Kampionatin Ballkanik

Volejboll

E shtunë, 20 tetor 2018

Kosova përfaqësohet me dy ekipe në Kampionatin Ballkanik

Më: 14 shtator 2017 Në ora: 12:18
Lojtarët e Kosovës

Nesër në Durrës do të filloj Kampionati Ballkanik në beachvolley në të dyja konkurrencat (femra dhe meshkuj) për seniorë.

Kampionati do të zhvillohet për tri ditë me radhë, ku ditën e tretë do të zhvillohen ndeshjet finale.

Kosova do të përfaqësohet me dy ekipe, një në konkurencen e femrave dhe një në atë të meshkujve.

Në konkurrencën e femrave Kosova përfaqësohet nga Vildane Jashari dhe Valmira Ramadani, ndërsa në atë te meshkujve nga Armend Berisha dhe Faton Mustafa.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test