Prishtina Volley, gati për sfidat e reja - Bota Sot
Prishtina Volley, gati për sfidat e reja

Volejboll

E premte, 19 tetor 2018

Prishtina Volley, gati për sfidat e reja

Nga: K.G. Më: 26 shtator 2017 Në ora: 11:13
Prishtina Volley

Klubi i volejbollit Prishtina Volley është gati për edicionin e ri në Superligën e Kosovës. Klubi prishtinas ka ambicie që të jetë sa më lartë në renditjen e klasifikimit.

“KV Prishtina Volley me përbërje të plot dhe i gatshëm për sfida te reja”, shkruan në faqen e këtij klubit, që do të jetë arrë e fortë për shumë skuadra.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test